Marketing w Social Media

   

Dialog, interakcje, merytoryka i zaangażowanie – to elementy, na które kładziemy nacisk, planując obecność marki w social mediach. Działamy na portalach: Facebook, Google+, Nk.pl, LinkedIn, Twitter oraz Pinterest.

Jak pracujemy? Rzetelnie i przejrzyście. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w obsłudze profili
z różnych branż – firm usługowych z sektora MŚP, sklepów internetowych i osób publicznych. Rozmawiamy z naszymi Klientami, dostosowujemy działania do budżetu, podpowiadamy najlepsze
z możliwych rozwiązań oraz:

  • analizujemy jakość dotychczasowych działań w social mediach,
  • opracowujemy strategię komunikacji,
  • monitorujemy działania konkurencji,
  • przygotowujemy kreacje reklamowe i konkursowe,
  • dbamy o atrakcyjne i angażujące treści,
  • raportujemy wyniki działań.

Nie obiecujemy cudów, gwarantujemy solidną i owocną pracę, której efekty będą długoterminowe. Nasze działania w social mediach są kompleksowe – od stworzenia profilu i profesjonalnego zarządzania, przez tworzenie kreacji graficznych, po pisanie i wdrażanie autorskich aplikacji - NAPISZ, a twój Fanpage zyska nowe życie, nową funkcjonalność.

Portalami społecznościowymi zajmujemy się od 2009 r., działamy głównie na terenie Rzeszowa. Lata pracy pokazały nam, jaka aktywność przynosi efekty, w jaki sposób budować zaangażowaną społeczność i jak optymalnie dopasować kampanię do budżetu. Największą wagę przykładamy do tworzenia ciekawych, angażujących treści, by nie powielać haseł z popularnych serwisów.

Kreatywne podejście to także wyjście poza ramy. Najpopularniejszy dziś Facebook to czasem za mało i warto skupić się na innych serwisach społecznościowych, które mają ogromny potencjał: Nasza Klasa, Google+ czy Pinterest i Twitter.

 
Copyright © 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Mestengo.